Kino w Bibliotece – Pod napięciem! 2018

Film
04.04.2018 / 18:00
11.04.2018 / 18:00
18.04.2018 / 18:00
25.04.2018 / 18:00
Dział Instruktażu i Promocji
tel 32 266 43 76
Number of people who will participate in this event: 0
Log in to participate in event

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkich stałych bywalców Kina w Bibliotece oraz osoby, które dotąd nie miały okazji uczestniczyć w darmowych środowych seansach, na projekcje w ramach kwietniowego cyklu „Kino w Bibliotece – Pod napięciem”. Filmowe wieczory, tym razem, wypełnią nam: pełne emocji thrillery, filmy sensacyjne i kryminały. UWAGA – w repertuarze filmy nie tylko dla mężczyzn! Na ekranie m.in.: Jake Gyllenhaal, Robert Redford, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Sylvester Stallone. Wstęp wolny.
Seanse odbywać się będą w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Parkowej 1A, w środy (4,11,18,25.IV) o godz. 18.00.
Gdzie można sprawdzić repertuar Kina w Bibliotece?
• Na plakatach i ulotkach w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (ul. Parkowa 1A).
• Poprzez wysyłany regularnie newsletter (zapisy za pośrednictwem czerwono-białej grafiki po prawej stronie witryny – pod e-katalogiem).
• Poprzez wpisanie aktualnego hasła po kliknięciu na plakat lub slider reklamujący Kino w Bibliotece na www.biblioteka.sosnowiec.pl. Pytania o hasło prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 32 266 43 76 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok!
Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.
Uprzejmie informujemy, że wejście do sali projekcyjnej będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia imprezy w przypadku zbyt dużej frekwencji.
W środę 4 kwietnia serdecznie zapraszamy na nominowany do Oscara za scenariusz oryginalny film kryminalny w gwiazdorskiej obsadzie (Jake Gyllenhaal, Rene Russo, Bill Paxton). Reżyseria: Dan Gilroy.
Los Angeles. Pewnej nocy desperacko poszukujący pracy Louis przypadkowo zauważa, jak amatorska ekipa filmuje akcję ratunkową przy płonącym samochodzie. Postanawia spróbować swoich sił w roli nocnego reportera. Kupuje kamerę oraz skaner radiowy do nasłuchu policyjnych częstotliwości, po czym zaczyna kręcić relacje z nocnych wypadków. Swoje reportaże sprzedaje lokalnej stacji telewizyjnej. Zachęcony przez szefową wiadomości, Lou filmuje coraz bardziej brutalne zdarzenia, na miejscu których zjawia się podejrzanie wcześnie.
Czas projekcji: 1:57:00