Stowarzyszenie Inicjatywa

Sektor pozarządowy
Stowarzyszenie Inicjatywa
ul. Plac Sejmu Śląskiego 2/425
Katowice
Biuro
tel 327857034

SilesiaSpace.pl to projekt stworzony przez Stowarzyszenie Inicjatywa przy współfinansowaniu przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013 oraz przy wsparciu Urzędu Województwa Śląskiego.

SilesiaSpace.pl to ciągle aktualizowana kompleksowa baza wydarzeń, artystów, organizatorów i miejsc związanych z kulturą w województwie śląskim.

Serwis tworzony przez samych użytkowników – pozwala na wprowadzanie kolejnych treści, wedle własnych preferencji, dzięki czemu stanowi niewyczerpane źródło informacji o wszelakiego rodzaju działaniach kulturalnych oraz o osobach i instytucjach, które za nimi stoją.

Możliwość stworzenia własnego profilu organizacji to łatwy i szybki sposób na wypromowanie organizowanych wydarzeń, a także możliwość nawiązania bliższego kontaktu z odbiorcami poprzez autorski opis własnej organizacji i powszechnie dostępne dane kontaktowe. Interaktywne powiązanie wydarzeń, imprez cyklicznych, miejsca, organizatorów i artystów tworzy kompleksową informację i ułatwia odbiorcom poruszanie się w gąszczu wydarzeń, które są im proponowane.

SilesiaSpace.pl to także przewodnik po najważniejszych zabytkach województwa śląskiego. Zdjęcia, bibliografia i wskazówki dotyczące dojazdu i stanowią kompendium wiedzy. Baza to nie tylko znakomite narzędzie edukacyjne – to także możliwość, by w łatwy i atrakcyjny sposób zaplanować niejedną wycieczkę.