More Music Agency

More Music Agency stanowi połączenie sił Jazz Clubu Hipnoza oraz Agencji Artystycznej Fantomas. Agencja zajmuje się kompleksową organiza¬cją, realizacją i produkcją imprez oraz koncertów. Ma ogólnopolski zasięg – odpowiada również za przygotowanie i przeprowadzenie koncertów m.in. w Sali Kongresowej, Filharmonii Narodowej czy w klubie Stodoła.
Flagowym przedsięwzięciem More Music Agency jest festiwal Tauron Nowa Muzyka. Impreza prezentuje zarówno wielkie gwiazdy, jak i obiecujących debiutantów muzyki awangardowej, elektronicznej, jazzowej i tanecznej. Przez kilka edycji festiwal gościł w postindustrialnych obiektach byłej Kopalni Katowice.
Przedsięwzięcie cieszy się rosnącym z roku na rok zainteresowaniem polskiej i zagranicznej publiczności. W 2010 roku festiwal otrzymał tytuł Najlepszego Małego Festiwalu w Europie, przyznany przez European Festival Awards. W 2011 roku odbyła się już VI edycja festi¬walu, która została nominowana do nagrody Best Overseas Festival 2011, przyznawa¬ne przez prestiżowe UK Festival Awards.