Bal u Baby Jagi, czyli noc w bibliotece

Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Uwaga, uwaga! Poszukiwani najodważniejsi pogromcy strachów, lubiący fantastyczną zabawę do białego rana. Rozpoczynamy nabór uczestników kostiumowego „Balu u Baby Jagi", który odbędzie się w nocy z 31 lipca na 1 sierpnia 2015 w Filii nr 13 – Maczki przy ul. Krakowskiej 26. Bal będzie doskonałą okazją, by poznać szalone i rozrywkowe oblicze naszej wspaniałej wodzirejki - Baby Jagi. W programie m.in. Wielki Drużynowy Turniej z nagrodami, Wybory Zmory i Zmorucha Balu, cała noc pełna śmiechu, zabawy i strrrrasznie mocnych wrażeń! Zapisz się już dziś! Wstęp wolny.
Do udziału w imprezie zapraszamy dzieci w wieku 9-15 lat, zgłoszone przez rodzica/opiekuna na podstawie wypełnionej i podpisanej zgody (do pobrania na stronie: www.biblioteka.sosnowiec.pl). Dokument należy zeskanować i przesłać na adres: promocja@biblioteka.sosnowiec.pl lub dostarczyć osobiście do Działu Instruktażu i Promocji MBP przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu. Liczba miejsc ograniczona!!!
Każdy uczestnik powinien przynieść: śpiwór lub koc, małą poduszkę („jasiek"), karimatę (lub mały materac), piżamę lub dres do spania, gładki T-shirt - stary lub nowy (przeznaczony do pomalowania przez dzieci). "Upiorne" kostiumy mile widziane.
UWAGA!
Prosimy, aby dziecko nie zabierało ze sobą:
• produktów spożywczych (jedzenia i napojów) – nie bierzemy odpowiedzialności za zatrucie pokarmowe dziecka, wynikające ze spożycia posiłków innych, niż przygotowane przez Organizatora
• cennych przedmiotów – nie bierzemy odpowiedzialności za zagubienie i kradzież rzeczy.
„Bal u Baby Jagi" stanowi część projektu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu „Literackie lato grozy na wesoło", dofinansowanego ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Operacyjnego „Promocja literatury i czytelnictwa".