Czesław Jakubiec Comedy w CKK

Kabaret
08.02.2015 / 18:00
12.04.2015 / 18:00
normalny - 30 zł
ulgowy - 20 zł
ul. Plac Sejmu Śląskiego 2
Katowice
tel 32 609 03 31
Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Muzyka żartem śpiewana... AKT IISzykuj się na prawdziwą operową rewolucję!


Pożądasz rozrywki na wysokim poziomie? Zaliczasz się do tych, których byle głupawy żart bynajmniej nie cieszy? To świetnie! Czesław Jakubiec to człowiek, który podejmuje wyzwania i chętnie konfrontuje swój talent z oczekiwaniami wymagających widzów. Śpiewająco łączy muzykę, komizm i satyrę z interaktywną zabawą. Arie operetkowe, pieśni Stanisława Moniuszki, etiudy Chopina czy utwory Mieczysława Fogga prezentuje z przymrużeniem oka, tworząc widowisko, które zaskakuje formą i rozbawia treścią. Spektakl Czesława to niewyczerpalne źródło energii, którą widzowie zarażają się już od pierwszych chwil. Pomysły na wykonanie nie-poważnej muzyki niejednokrotnie powstają bezpośrednio na scenie. Dlatego, dzięki artystycznej improwizacji, każdy występ ma swój niepowtarzalny charakter. Czesław Jakubiec wpisuje się w pewną niszę rozrywki nie do końca poważnej, ale też nie trywialnej. Mógłby występować w operze albo w kabarecie, ale wybrał coś pomiędzy. Udowadnia, że to co artystyczne może być popularne. Wszystko w jednym: filharmonia w kabarecie, jeżeli opera to komiczna, jeśli śpiew to – chcąc nie chcąc – przerywany wybuchami śmiechu! Jeżeli myślisz, że widziałeś już wszystko, z pewnością zobaczysz jeszcze więcej! Podczas show Czesławowi towarzyszą Marek Żyła i Tomasz Śliwiński.


Czesław Jakubiec
Śpiewa. I mu to wychodzi. Nawet bardzo. Ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi, Technikum Budowy Płatowców oraz rozpoczął teologię, socjologię, filozofię i sprzątanie samochodu. To ostatnie obiecał że skończy. Występował jako aktor, śpiewak, kabareciarz – ukrywając się pod nazwą Kabaret Tenor.

Marek Żyła
Czasem coś napisze, czasem coś powie, czasem ukrywa się w kulisach. Ukończył ASK na UŚ, więc wie jak coś zorganizować, albo jak się z tego wykręcić. Wcześniej pisał, grał i kombinował w kabarecie Noł Nejm. Poza sceną pasjonuje się wieloma rzeczami, ale aktualnie najbardziej to chyba hokejem.

Tomasz Śliwiński
Pianista. Grać zaczął kiedy był dzieckiem i patrząc na niego można by odnieść wrażenie, że było to niedawno. Ukończył z przytupem Akademię Muzyczną w Katowicach. Wygrał tak wiele konkursów pianistycznych, że mu się znudziło. Podejrzliwie spogląda na świeżość każdego podanego mu posiłku.Występy Czesława Jakubca w Centrum Kultury Katowice to wyjątkowa okazja do rodzinnego wyjścia z domu. W czasie, gdy dorośli bawią się obserwując występy tego doskonałego tenora, dzieci mają okazję wziąć udział w warsztatach muzyczno-plastycznych. Nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych opłat. Dobra zabawa dla dzieci od lat 5 dostępna jest w ramach biletów na ten kabaret. Pokój Sztuki Dziecka. Informacje: bow@ck.art.pl, 32 609 03 31, 32 609 03 32.


Zapraszamy również 12 kwietnia 2015 o godz. 18:00!


Bilety: 20, 30 zł Ticketportal.pl i Biletynakabarety.pl, Kupbilecik.pl. Rezerwacje: bow@ck.art.pl, tel. 32 609 03 31/32.