Czesław Jakubiec Muzyka żartem śpiewana... AKT II

Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Pożądasz rozrywki na wysokim poziomie? Zaliczasz się do tych, których byle głupawy żart bynajmniej nie cieszy? To świetnie! Czesław Jakubiec to człowiek, który podejmuje wyzwania i chętnie konfrontuje swój talent z oczekiwaniami wymagających widzów. Śpiewająco łączy muzykę, komizm i satyrę z interaktywną zabawą. Arie operetkowe, pieśni Stanisława Moniuszki, etiudy Chopina czy utwory Mieczysława Fogga prezentuje z przymrużeniem oka, tworząc widowisko, które zaskakuje formą i rozbawia treścią. Spektakl Czesława to niewyczerpalne źródło energii, którą widzowie zarażają się już od pierwszych chwil. Pomysły na wykonanie nie-poważnej muzyki niejednokrotnie powstają bezpośrednio na scenie. Dlatego, dzięki artystycznej improwizacji, każdy występ ma swój niepowtarzalny charakter. Czesław Jakubiec wpisuje się w pewną niszę rozrywki nie do końca poważnej, ale też nie trywialnej. Mógłby występować w operze albo w kabarecie, ale wybrał coś pomiędzy. Udowadnia, że to co artystyczne może być popularne. Wszystko w jednym: filharmonia w kabarecie, jeżeli opera to komiczna, jeśli śpiew to – chcąc nie chcąc – przerywany wybuchami śmiechu! Jeżeli myślisz, że widziałeś już wszystko, z pewnością zobaczysz jeszcze więcej!

Występy Czesława Jakubca w Centrum Kultury Katowice to wyjątkowa okazja do rodzinnego wyjścia z domu. W czasie, gdy dorośli bawią się obserwując występy tego doskonałego tenora, dzieci mają okazję wziąć udział w warsztatach muzyczno-plastycznych. Nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych opłat. Dobra zabawa dla dzieci od lat 5 dostępna jest w ramach biletów na ten kabaret. Pokój Sztuki Dziecka. Informacje: bow@ck.art.pl, 32 609 03 31, 32 609 03 32.


Bilety: 20, 30 zł Ticketportal.pl i Biletynakabarety.pl, Kupbilecik.pl. Rezerwacje: bow@ck.art.pl, tel. 32 609 03 31/32.