Inwazja Sztukmistrzów 2018

Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Inwazja Sztukmistrzów 2018
1 lipca 2018, godz. 12 - 22

Sztukmistrzowie po raz kolejny opanują katowicki Rynek! Kolejna edycja największego katowickiego spotkania artystów ulicy otworzy przed widzami cały świat cyrku. Wśród tegorocznych gości, obok Polaków, nie zabraknie artystów z Finlandii, Niemiec, a nawet Izraela i Chin!
Akrobaci, żonglerzy, iluzjoniści, tancerze ognia i teatry uliczne będziemy mogli oglądać przez cały dzień w okolicach słynnych katowickich palm, niedaleko sztucznej Rawy.

Najbardziej orientalnie zapowiadają się występy artystów z Izraela i Chin. Z tego pierwszego kraju przyjedzie Gildad Shabtay, żongler i akrobata. Nazywa się dyrektorem „Cyrku Gilgamesh”, gdzie jako główny i jedyny wykonawca żongluje, tańczy na rękach, zieje ogniem, czaruje, straszy i bawi do łez.
Z kolei z Chin odwiedzą nas żonglerzy Dai YaQi i Zhao Gang.
Wśród zaproszonych artystów znajdą się też Ci, których niesamowite wyczyny podziwialiśmy na Inwazji rok temu. Wśród nich przede wszystkim niemiecki duet akrobatów Omnivolant. Ponownie na Rynku stanie ich wysoka wieża, na której wykonują akrobacje zaprzeczające istnieniu grawitacji.

Wstęp na Inwazję Sztukmistrzów jest wolny!