Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Fundacja Kompleks Zamkowy zaprasza na koncert jazzowo soulowy, który odbędzie się 29 listopada 2014 w sali renesansowej na Zamku w Starych Tarnowicach o godzinie 19.00

Bilety już w sprzedaży w kasie zamkowej w cenie 35 zł od osoby.
Rezerwacje można dokonywać drogą mailową: biuro@fundacjakomplekszamkowy.pl, bądź telefonicznie: 32/384 74 61

Ceniona przez publiczność za świetny wokal Kasia „Puma” Piasecka rozpoznawalna jest dzięki charakterystycznej chrypce. Miłość do muzyki odziedziczyła po ojcu. Pochodzi z rodziny o tradycjach muzycznych. Jest córką znakomitego gitarzysty Krzysztofa „ Pumy” Piaseckiego. W Starych Tarnowicach w Kompleksie Zamkowym wystąpi z autorskim repertuarem. Nie zabraknie także najpiękniejszych standardów jazzowych.
Kasia „Puma” Piasecka jest również pianistką. Poza tym komponuje i aranżuje. Sama również pisze teksty piosenek. Jest także producentem muzycznym.


W 2005 r. wystąpiła na scenie opolskiego Amfiteatru z własną piosenką w koncercie Debiutów. W 2006 r. w opolskim Amfiteatrze odbyła się premiera spektaklu „Kiedy mnie już nie będzie”, w którym z zespołem Qawah śpiewała utwory Agnieszki Osieckiej. W tym samym czasie została zaproszona jako główna wokalistka na trasie z gwiazdą zespołu YES – Alanem Whitem na Międzynarodowym Festiwalu Perkusyjnym 2006 r. w towarzystwie czołowych polskich muzyków. W marcu 2007 r. nagrała płytę w kawiarni RADIOWA w Radio Opole. Następnie w grudniu pojawiła się jej pierwsza autorska płyta studyjna, która została nagrana przez absolwentów, studentów oraz profesorów Akademii Muzycznej w Katowicach. Byli to m.in.: Ewa Uryga, Bernard Maseli, Krzysztof „Puma” Piasecki, Andrzej Zielak, Paweł Tomaszewski. Na płycie można usłyszeć kompozycje, aranżacje, teksty i wokal Kasi Piaseckiej. W Filharmonii Opolskiej po premierze jej autorskiej płyty „Don’t Ask” zaczęła się jej trasa koncertowa po całej Polsce.
Brała udział również w wielu nagraniach telewizyjnych jak i radiowych, a to dzięki dużej ilości zaproszeń ze strony polskich artystów m.in.: Rynkowskiego, Wodeckiego, Rodowicz, Fiałkowskiego i Kulki.