koncert zespołu WĄSY!

Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Pierwszy na Dzikim Wschodzie zespół z gatunku tru pałer macho country! Tak właściwie to nawet nie są żarty!

W piątek Centrum na Mariackiej zapłonie dzikim ogniem!
Wszystko za sprawą zespołu W Ą S Y.

Wąsy to muzyczny kabaret prezentujący pastiże życia codziennego i zachowań ludzkich w kowbojskiej stylistyce. Pierwszy na Dzikim Wschodzie zespół z gatunku tru pałer macho country. Tak właściwie to nawet nie są żarty.

Grupę tworzy trzech kowboi:

Black Whisky David - zbir 1. Pojmany na skraju Nevady za defraudacje ogromnej sumy pieniędzy. Przed pojmaniem wymknął się potrójnie przebiegłym łowcom nagród zostawiając za sobą trzy czy cztery trupy - co za różnica? Zaśpiewa, zagra, ale uważaj, bo jak odwrócisz wzrok to Ci doda trawy do tytoniu.

A.D. Boy Will-I am-son - zbir 2. Enigmatyczna postać z zamglonym spojrzeniem. Pojmany na skraju Missisipi po 2 dniowym pościgu konnym za liczne kradzieże i kłamstwa. Zamiast gitary w rękach ma rurkę w palcu, czy tam palec w rurce.

Marshall Jacob Big Cock - szeryf transportujący dwóch zbirów. Starszy i mądrzejszy w końcu to on ma zbirów a nie na odwrót. Gitarą włada lepiej niż rewolwerem. On Was poprowadzi tego wieczoru. Spojrzy tylko na Ciebie a zwiększy Ci się tętno. Uważaj na niego!

Czegoś takiego jeszcze u nas nie było - koniecznie musicie to usłyszeć!

WSTĘP WOLNY !