Magia w blasku księżyca - prmiera filmu Woody'ego Allena

Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Uroczysta premiera najnowszego filmu Woody’ego Allena
Magia w blasku księżyca, reż. W. Allen, USA, 2014, 97 min.

Zapraszamy do Kinoteatru Rialto na premierę najnowszego filmu Woody Allena „Magia w blasku księżyca”.

Tym razem Mistrz zabiera nas w filmową podróż na francuską Riwierę lat dwudziestych i zaprasza do wytwornych posiadłości, modnych kurortów i ekskluzywnych klubów jazzowych. Malownicze południe Francji stanowi znakomite tło dla akcji filmu, która pełna jest iluzjonistycznych sztuczek, spirytystycznych seansów i wreszcie kryminalno-romansowej intrygi.
Aby wprowadzić nas w klimat filmu, dr Anita Skwara posługując się najnowszymi mediami, projekcjami w najbardziej nieoczekiwanych miejscach kina przekona nas, że filmy Woody Allena to wielka sztuka iluzji, a reżyser nie waha się przed użyciem wielu magicznych, prestidigitatorskich sztuczek, aby po raz kolejny zaczarować filmową publiczność całego świata.

Lampka wina musującego na powitanie być może sprawi, że ten filmowy wieczór z Woody Allenem uderzy nam do głowy…


Opis filmu: Chińczyk Wei Ling Soo jest najznamienitszym iluzjonistą swoich czasów, ale mało kto wie, że za jego sceniczną maską kryje się arogancki Anglik - Stanley Crawford (Firth), żywiący wyjątkową awersję do wszelkiej maści spirytystów. Za namową przyjaciela Stanley wyrusza z misją do położonej na Lazurowym Wybrzeżu posiadłości rodziny Catledge. Na miejscu, udając zamożnego biznesmena, ma zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium - Sophie Baker (Emma Stone), rzekomo potrafiącej czytać w myślach i rozmawiać z duchami. Zadanie Stanleya skomplikuje się, gdy on sam wpadnie w sidła zniewalającego uroku Sophie, a próbka niezwykłych zdolności medium na dobre zachwieje wszystkim, w co dotychczas wierzył.

Bilety: 25 zł