Mamo, Tato, chodźmy na koncert! Koncertowy bal.

Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

„Mamo, Tato chodźmy na koncert!”
Koncertowy bal

Kwartesencja:
Gabriela Kubarska – skrzypce
Kornelia Kołodziejska – altówka
Dawid Lewandowski – kontrabas
Michał Kubarski – akordeon
Alicja Kotyl – prowadzenie koncertu

Program:
Vołosi – Tsavkisi
Hubert Giraud (arr. Michał Kubarski) – walc Pod niebem Paryża
Jerry Bock (arr. Michał Kubarski) – wiązanka tematów z musicalu Skrzypek na dachu
Astor Piazzolla – Libertango
Anonim (tradycyjna pieśń macedońska) – Jovano, Jovanke
Carlos Gardel – tango Por una cabeza
Vittorio Monti – Czardasz

Na czas karnawału przygotowaliśmy specjalną propozycję koncertową adresowaną do najmłodszych melomanów. Pamiętając o nich i wiedząc, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się niedzielne koncerty cyklu „Mamo, Tato, chodźmy na koncert!”, obiecujemy, że regularnie będą pojawiać się w kalendarzu koncertowym „Silesii” w 2019 roku, a razem z muzyką będziemy odwiedzać różne ciekawe miejsca Katowic.

Już po raz drugi na pierwszy koncert w Nowym Roku zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” w katowickiej dzielnicy Dąb. Muzyka popłynie w rytmach tanga, czardasza, walca, którego słuchając, będzie można przenieść się wyobraźnią do Paryża. Młodzi melomani dowiedzą się, jaki związek z muzyką ma dziwne słowo TSAVKISI i czy to możliwe, żeby skrzypek na dachu wygrywał ulubione melodie… Przewodnikami w czasie muzycznej karnawałowej przygody staną się artyści zespołu o tajemniczej nazwie „Kwartesencja”!

Zapraszamy i przypominamy, aby zgłosić chęć rodzinnego udziału w koncercie i zarezerwować bezpłatne wejściówki w biurze „Silesii”!