Nowy cykl w Mediatece – „Zdrowo wiedzieć”

Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Zdrowe stopy, i o to chodzi!

Dzięki nawiązaniu współpracy z Centrum Medycznym LAVAMED w Sosnowcu, Zagłębiowska Mediateka rozpoczyna cykl spotkań prozdrowotnych adresowanych do wszystkich zainteresowanych tematyką medyczną i zdrowym stylem życia. W przystępny sposób, w miłej atmosferze, a co najważniejsze w gronie profesjonalistów, będziemy omawiać interesujące nas problemy zdrowotne. Porozmawiamy również o profilaktyce, bo nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Już w środę 24 kwietnia 2019 o godz. 17.00 zapraszamy do Sali Edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) na pierwsze spotkanie z podologiem - panią mgr Agnieszką Czerwińską-Kuśnierz. Nasz gość skoncentruje się na zdrowiu i higienie naszych nóg - "Zdrowe stopy, i o to chodzi!”.

W planach majowych i czerwcowych - spotkania dotyczące dietetyki i rehabilitacji.

Niespodzianką będą trzy darmowe bony - na konsultacje indywidualne i pedicure leczniczy - ufundowane przez firmę LAVAMED. Aby otrzymać gratisowy bon trzeba wziąć udział w konkursie na naszym Facebooku lub przyjść na spotkanie i wziąć udział w losowaniu. Konkurs już wkrótce, proszę śledzić Facebooka!

Wstęp wolny.