Odkryj w sobie SUPERBOHATERA

Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia


Data: 14 III 2015 / 10:00 - 15:00
Miejsce: Sala Labirynt

Warsztaty metodą drama & coaching. Część II
 
Prowadzenie:
Agnieszka PRyca
 
 Zastanawialiście się kiedyś na czym polega fenomen filmów o Superbohaterach?
 
Może nie każdy z was jest ich fanem, ale każdy chciałby mieć super moc, która pozwoliłaby mu wychodzić zwycięsko z sytuacji problemowych. W rzeczywistości wszyscy mamy swoją moc, dzięki której możemy poradzić sobie z wieloma trudnościami, ale nie zawsze o tym wiemy.
 
Kreatywność to jedna z umiejętności, która zmienia nasze podeście do otaczających spraw. Dlaczego jest tak ważna? Jest ważna, bo kreatywność to przede wszystkim sztuka życia polegająca na nieustannym widzeniu możliwości tam, gdzie schemat mówi nam, że ich nie ma.
 
Wyobraźcie sobie, że wszystkie wasze problemy łącznie z finansowymi zmieniają się w wyzwania, że zawsze macie wiele różnych rozwiązań i możliwości.
 
Dzięki udziałowi w warsztacie dowiesz się jak wykorzystać kreatywność w podejmowaniu decyzji, zyskasz inne spojrzenie na podbramkowe sytuacje, poznasz sposoby na wzmacnianie swoich mocnych stron, otrzymasz dawkę motywacji do działania oraz dowiesz się ile masz wspólnego z Superbohaterem.
 
 Agnieszka PRyca
Trenerka dramy, coach grupowy i zespołowy
 
Wstęp: 50 zł

Ośrodek Edukacji Kulturowej to miejsce kształtujące w sposób holistyczny. Jego program obejmuje pogranicza kultury, psychologii, sztuki i nauki. Inspiruje on do samorozwoju w wymiarze psychologicznym i ekologicznym.
Informacje, zapisy: jozef.blacha@ck.art.pl, 608 021 631, 32 609 03 02.