Przygodowy rajd na orientację TROPICIEL17!

Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Marzysz o przeżyciu niezwykłej przygody w gronie przyjaciół? Chciałbyś nawiązać nowe znajomości? Chcesz sprawdzić się w nietypowych warunkach lub zdobyć nowe, przydatne umiejętności? Wszystko to otrzymasz biorąc udział w 17 edycji rajdu TROPICIEL!

Data i miejsce wydarzenia:
25-26 lipca 2015 roku; Katowice (Murcki).

Czym właściwie jest TROPICIEL?
TROPCIEL to nocny rajd na orientację - czyli mapa, kompas i niezwykła przygoda. Uczestnicy dobierają się w drużyny i dokonują wyboru jednej z pięciu oferowanych tras do pokonania:
- trasa piesza podstawowa (40 km), drużyna 4-6 osobowa, czas: 11 godz.
- trasa piesza rozszerzona (60 km), drużyna 3-5 osobowa, czas: 15 godz.
- trasa piesza nawigacyjna (40 km), drużyna 4-6 osobowa, czas: 11 godz.
- trasa rowerowa (40 km), drużyna 2-4 osobowa, czas: 5 godz.
- trasa rowerowa rozszerzona (60 km), drużyna 2-4 osobowa, czas: 7 godz.

Celem zabawy jest pokonanie całej trasy rajdu w wyznaczonym czasie zdobywając po drodze punkty kontrolne i wykonując napotkane, różnorodne zadania. Na każdego uczestnika rajdu będzie czekał ciepły posiłek oraz pamiątkowy dyplom. Każda osoba, której uda się pokonać całą trasę, zdobyć wszystkie punkty kontrolne oraz prawidłowo wykonać wszystkie zadania, zakończy rajd z zaszczytnym mianem TROPICIELA. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy, którzy zaliczą minimum 1 punkt kontrolny będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród.
Największą korzyścią z udziału w TROPICIELU jest jednak wspólna zabawa, mnóstwo pozytywnych wrażeń i wyjątkowe wspomnienia!

Więcej informacji na stronie: www.tropiciel.org
Serdecznie zapraszamy!