Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Zawodnicy będą pokonywać tor przeszkód na czas. Drużyna, która osiągnie najkrótszy czas otrzyma największą ilość punktów.Do konkursów zapraszamy rodziny w czteroosobowym składzie. Do toru przeszkód zostanie dopuszczonych pięć rodzin, które uprzednio zakwalifikują się podczas „wyścigu raków”.

WYŚCIG RAKÓW - (odległość linii startu od mety 9m), ustawienie tyłem do linii startu, na sygnał prowadzącego pierwsi wykonują przysiad podparty z którego przechodzą do wyścigu tyłem na czworakach w stronę mety, gdy ją przekroczą wstają obiegają chorągiewkę i biegiem wracają do swojego rzędu obiegając drużynę klepią następnego zawodnika w bark upoważniając go w ten sposób do biegu, sami zaś ustawiają się na końcu rzędu, wygrywa ten rząd który pierwszy ukończy zadanie, jeśli zawodnik źle wykona zadanie musi je powtórzyć.

Strażacka sztafeta – sztafetę rozpoczyna zawodnik wytypowany przez rodzinę, którego zadaniem będzie odłączenie prądownicy od węża strażackiego i dostarczenie jej do drugiego zawodnika oddalonego o 10m. Kolejna osoba będzie musiała pokonać trasę 15m skacząc w worku. Następny uczestnik wykonuje 3 rzuty piłeczką do celu. Ostatni zawodnik będzie musiał dobiec do mety pokonując tor przeszkód ułożony z różnej wysokości ławeczek.

Ilość miejsc - 15 zespołów

Wydarzenie będzie się odbywać w godzinach 15:00 - 16:00.