Sposób na kobietę, czyli Romanca Jacka Chmielnika

Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Szalona komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie!


Występują:
Magda Walach
Paweł Okraska
Marcel Wiercichowski


Reżyseria, opracowanie muzyczne: Marcel Wiercichowski
Ruch sceniczny: Jarosław Staniek
Scenografia: Andrzej Raab
Kostiumy: Monika Sulejewicz-Olszewska


Do czego może posunąć się mężczyzna by zdobyć kobietę ?

Ona, Bianka (Magdalena Walach) rozdarta pomiędzy względami dwóch adoratorów (Paweł Okraska, Marcel Wiercichowski), tryskających inteligentnym humorem i wyszukanymi podstępami w celu zdobycia kobiety.
Który z nich okaże się zwycięzcą, a który będzie miał złamane serce ?

Nie dajcie się zwieść klasycznej oprawie!Romanca to przewrotna, brawurowa komedia współczesna. Dowcipnie napisana przez Jacka Chmielnika, aktora zakochanego w teatrze, choć kojarzonego głównie z filmem („Vabank”,”Kingsajz”). Być może właśnie realia filmowe: podwyższona adrenalina, dynamiczna i zaskakująca akcja, prawda i prostota przekazu o jaką zwykle zabiegają twórcy filmowi oraz pragnienie, by w teatrze działo się podobnie - skłoniły do napisania sztuki innej niż wszystkie...
I udało się!

W pełnej niesamowitych, momentami akrobatycznych wyzwań dla aktorów sztuce, widz już po kilku minutach jest mocno zaangażowany w dalsze losy bohaterów. Czy nie zdarzyło Ci się, że życie przybiło Cię do ziemi i nie wiedziałeś jak się podnieść? Czy na ratunek przyszła Ci kobieta, miłość, może sztuka, jednym słowem piękno ? Taka właśnie jest Romanca, bliska naszego codziennego życia, człowieka i jego problemów.

Romanca to niezapomniana przygoda w teatrze, pełna pikantnego humoru, namiętności, skłaniająca do głębszych przemyśleń, a także gorących dyskusji po spektaklu. Doborowa obsada z ognistą choreografią Jarosława Stańki („Kochaj i tańcz”, ”You can Dance”), a także dopełniająca całości, zmysłowa oprawa muzyczna, sprawią, że spektakl na długo pozostanie w pamięci. To także sztuka o poszukiwaniu prawdy, prawdy o sobie samym. Bo prawda zawsze zwycięża w teatrze. Bo on sam prawdą jest. I prawdę mówi zawsze, nawet kiedy kłamie…


Bilety: 30, 40 zł/ indywidualne; 25 zł grupowe (>20 osób i szkolne)
Ticketpro.pl, Biletynakabarety.pl, Ticketportal.pl, Kupbilecik.pl.
Rezerwacje: bow@ck.art.pl, 32 609 03 31, 32 609 03 32.

Uwaga! Jeśli jesteś nauczycielem, polonistą weź minimum 20 uczniów na spektakl Romanca i umów się na bezpłatną lekcję teatralną.