Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

W czwartek 12 października 2017 o godz. 17.00 w Filii nr 20 – Stary Sosnowiec (ul. Piłsudskiego 19) odbędzie się spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher, promujące najnowszą publikację Autorki – „Wszystkie pory uczuć. Jesień”. Rozmowę poprowadzi Joanna Storczewska-Segieta. Wstęp wolny.

Magdalena Majcher

Autorka, recenzentka, blogerka, copywriter i redaktor.
Ma to niebywałe szczęście, że robi w życiu to, co kocha: pisze. Jej recenzje, wywiady i artykuły ukazują się regularnie na portalach internetowych i w prasie, a opowiadania są publikowane w czasopismach kobiecych. Kiedy nie pisze, siedzi z nosem w książce lub wznosi wieżę z klocków Lego – jest mamą dwóch synów.

Autorka:
Jeden wieczór w Paradise /2016/
Stan nie!błogosławiony /2017/
Matka mojej córki /2017/
NOWOŚĆ – Wszystkie pory uczuć. Jesień /2017/

"Wszystkie pory uczuć. Jesień" – Życie Hani to z pozoru bajka. Niepewna siebie dziewczyna z domu dziecka wychodzi za zamożnego i atrakcyjnego wdowca, dostając to, czego nigdy nie miała – dom i rodzinę. Dwadzieścia lat po ślubie wie już jednak, że po napisach „żyli długo i szczęśliwie” nie zawsze jest różowo. Hania czuje się niekochana przez męża, który idealizuje swoją zmarłą pierwszą żonę, a bycie pełnoetatową panią domu zaczyna ją męczyć. Na dodatek dają o sobie znać bolesne sprawy z przeszłości.
Tej jesieni jednak wszystko się zmieni…
Czy Hania stawi czoła lękom i zmierzy się z przeszłością?
Czy jej małżeństwo da się jeszcze uratować?