SZEF - Filmowy Klub Seniora

Film
17.08.2014 / 15:00
seniorzy - 6 zł
ulgowe - 13 zł
normalne - 15 zł
ul. Św. Jana 24
Katowice
Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Szef, reż. J. Favreau, USA, 2014, 115 min

Król humoru - Robert Downey Jr. oraz żywe wcielenie glamouru i seksapilu - Scarlett Johansson w najbardziej apetycznej komedii lata.

W roli tytułowej zobaczymy Jona Favreau, z powodzeniem występującego po obu stronach kamery. Na ekranie towarzyszą mu także m.in. dwukrotny laureat Oscara Dustin Hoffman (Sprawa Kramerów, Rain Man), zmysłowa Sofía Vergara, która ostatnio wystąpiła u boku Woody’ego Allena w filmie Casanova po przejściach, znany z Blue Jasmine i Zakazanego imperium - Bobby Cannavale oraz John Leguizamo, gwiazda Moulin Rouge.

Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Platt) oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół - pięknej kelnerki Molly (Johansson), z którą romansuje, swojej byłej żony (Sofía Vergara) i jej obecnego partnera (Downey Jr.). Wkrótce nowy projekt szefa staje się głośny w całej Ameryce.

Bilety: 6 zł (emeryci, renciści), 13 zł (uczniowie. studenci), 15 zł (normalny)

W sprawie rezerwacji biletów prosimy telefonować pod numer: 32 251-04-31