Taniec współczesny z Izabelą Orzełowską w Teatrze Rozbark.

Teatr
Taniec
24.11.2018 / 11:00
http://www.teatrrozbark.pl/sklep/dodaj/1106 - 50/70
ul. W. Kilara 29 (dawna Dojazd 29)
Bytom
Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Zapraszamy na pierwsze na Śląsku warsztaty tańca współczesnego z Izabelą Orzełowską!

Warsztaty odbędą się 24 listopada w Teatrze ROZBARK w Bytomiu.

Dla kogo: warsztaty skierowane są do tancerzy, studentów, performerów, miłośników tańca, poszukujących i chcących rozwijać swój warsztat taneczny pod kątem poznania ciała jako nieograniczonego źródła inspiracji. Podczas warsztatów poruszone zostana takie zagadnienia jak: możliwości medialne ciała, czym jest cielesność i jak mogę się poprzez nią komunikować ze sobą i przestrzenią.

Izabela Orzełowska urodziła się i wychowała w Siedlcach, gdzie rozpoczęła edukację taneczną w zespole Caro Dance, kierowanym przez jej mamę Iwonę Orzełowską. W 2014 roku ukończyła CODARTS - University of the Arts w Rotterdamie. W latach 2013 – 2015 dołączyła do zespołu KONZERT THEATER BERN w Szwajcarii pod kierownictwem Estefanii Mirandy, gdzie pracowała z takimi choreografamii jak: Koen Augustijnen, Lisi Estaras, Marion Zurbach, Felix Landerer, Marcel Lemann, Estefania Miranda, Naninne Linning.
Współpracowała tam również z interdyscyplinarnymi artystami takimi jak Maricel Álvarez i Emilio Garcia Wehbi. Czynnie uczestniczyła także w procesie badawczo - twórczym dla LSD: Laboratoire Suisse de la danse..
Obecnie współpracuje ze szwajcarskim PINK MAMA THEATRE i siedleckim TEATREM TAŃCA CARO.
Przed rozpoczęciem profesjonalnej kariery scenicznej Izabela odbyła kompleksowy trening w wielu dyscyplinach tańca : jazz, hip hop, taniec współczesny. Tańcząc razem z Caro Dance w Siedlcach Izabela startowała w ogólnopolskich, europejskich i światowych zawodach tanecznych (International Dance Organization) zdobywając złote, srebrne i brązowe medale w jazzie, modernie i dance show. Jest także finalistką programu You Can Dance. Iza regularnie uczy tańca współczesnego w Polsce, Szwajcarii, Niemczech I Norwegii.

Izabela czerpie inspiracje i pomysły ze swojego bogatego i różnorodnego doświadczenia w tańcu , jodze i innych formach sztuki. Podejmuje śmiałe ryzyko łączenia tych dyscyplin odnajdując w tym balans. Korzysta z techniki tańca współczesnego, jazzu i hip hopu do stworzenia bazy do dalszej eksploracji podczas zajęć, które składają się z fraz choreograficznych, kreacji i improwizacji.
Przekraczanie granic gatunkowych w sztuce jest tym co interesuje Izę najbardziej. Uwielbia kwestionować i przekraczać granice własnego Ja.


Harmonogram warsztatów, SOBOTA, 24.11.2018
10:30 - 11:00 rejestracja uczestników
11:00 – 12:30 taniec współczesny, grupa open
13:00 – 14:30 taniec współczesny z elementami improwizacji

Ceny:
50 zł za jeden blok zajęć / 70 zł za dwa bloki ( do 10 listopada)
60 zł za jeden blok zajęć / 80 zł za dwa bloki ( po 10 listopada)

Bilety dostępne na stronie www.teatrrozbark.pl lub w kasie teatru.
Zgłoszenia przyjmowane są do 21 listopada (środa) 2018 roku (włącznie).

Więcej informacji:
Teatr Rozbark, ul.W. Kilara 29, Bytomski
email: a.bienkowski@teatrrozbark.pl
tel. 32 428 13 11