Warsztaty Wokalne Wake Up Your Voice!

Muzyka
Interdyscyplinarne
21.10.2017 / 10:00
uczestnictwo od - 170
Marta Tułnowska
tel 530859659
Liczba osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu: 0
Zaloguj się, aby dołączyć do wydarzenia

Wake Up Your Voice! to warsztaty, które pokażą Ci, jakie możliwości i siła tkwią w Twoim głosie. W oparciu o najnowsze światowe techniki emisji głosu i w atmosferze dobrej zabawy przekażemy Ci pigułkę wiedzy, którą powinien posiąść każdy, kto pracuje głosem!

Warsztaty poprowadzi Karo Glazer - jedna z najoryginalniejszych wokalistek jazzowych ostatnich lat. Polskiej publiczności dała się poznać jako juror muzycznego talent show "Gwiazdy Rocka". Na codzień rezyduje w Wielkiej Brytanii, współpracując z takimi artystami jak m.in Mike Stern, Lars Danielsson czy John Taylor.
Do dziś Karo Glazer największą pasję odnajduje w ludzkim głosie. Jako trener wokalny od zawsze zagłębiała się w tajniki perfekcyjnej emisji głosu. Na swoim koncie ma już ponad 300 treningów wokalnych Wake Up Your Voice! i ponad 3000 uczestników, którzy wzięli w nich udział w Wielkiej Brytanii i USA.

Wake Up Your Voice! to 8 godzin intensywnego kursu (z jedną przerwą). Daje solidne podstawy wiedzy wokalnej dla wszystkich pracujących głosem - zarówno wokalistów, jak i aktorow, początkujących i zaawansowanych. Szczegółowo wyjaśnia istotę funkcjonowania ludzkiego glosu w kontekście pracy wokalisty lub aktora na scenie - począwszy od globalnego spojrzenia na instrument, jakim jest głos, a skończywszy na indywidualnych zagadnieniach wokalnych.

Zapisy na wakeupyourvoice@gmail.com